Hizmetler & Ödeme Planı

Dişlerin, çekildikten sonra alınıp saklama amacıyla GENKORD, GMP laboratuvarımızda işlemlerden izole edilip saklanmaya hazır hale getirilmesi ve enfeksiyon, sayı, canlılık gibi zorunlu kalite testlerinin yapılması amacıyla tehsil edilir. 1. yıldan itibaren saklamanın devam ettirilmesi amacıyla yıllık saklama bedelleri 1-5-10-15 yıllık paketler olarak ayrıca ücretlendirilir.
Diş Kök Hücresi

İleri Teknoloji Hücre Kültürü İşlemi

GENKORD GMP Laboratuvarına ulaşan dişlerlerin pulpasından kök hücreler izole edilir. Yaklaşık 1 ay süren işlemler ile kök hücreler çoğaltılır ve kalite testlerinin ardından -196°C azot tankına saklanmaya alınır.

 

Diş Kök Hücresi

Kalite Testleri

Test sonuçları uzman onayından geçtikten sonra tarafınıza rapor olarak sunulur. Böylece saklanan kök hücrelerinizin sayısını, immünfenotipini, canlılık oranını ve herhangi bir enfeksiyon olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

Diş Kök Hücresi

Saklama

Kilitli tanklarda saklanan ürünler 7/24 kamera sistemi ile takip edilerek kayıt altına alınır. Tüm ürünlerin saklandığı tanklar otomasyon sistemine bağlı olup azot seviyeleri ve sıcaklıkları takip edilir. Saklama bedeli yılda bir ödenmesinin yanı sıra 5, 10 ve 15 yıllık toplu ödeme seçenekleri mevcuttur.

 

logo bottom

Genkord bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve krioprezervasyon kurumudur.

İletişim

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1 Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

(0212) 231 53 50 – (0533) 665 89 71

info@genkord.com